Ладна 0.5л x 12

240ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

1 пакет 12 x 0.5l
Категорија Таг:

Опис

Квалитетот и безбедноста на Ladna сe под постојан стручен надзор од страна на погонската лабораторија, а редовно се контролираат и од страна на Институтот за јавно здравје на Република Северна Македонија.

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Ладна 0.5л x 12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.