Горска 10л

150ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)
Амбалажата е неповратна.

Категорија Таг:

Опис

Најквалитетната Горска негазирана вода е достапна во пакување од неповратна амбалажа од 10 литри. Ова пакување е практично и лесно за користење. Горска ви нуди амбалажи кои се идеално економично решение за апарати за вода.

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Горска 10л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.