Горска 6л

70ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Категорија Таг:

Опис

Горска има одлично решение за вашето семејство и за сите оние кои се грижат да испијат околу 2 литри вода дневно колку што препорачуваат експертите. Најквалитетната Горска негазирана вода е достапна во идеално фамилијано пакување од 6 литри. Ова пакување е практично и лесно за користење.

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Горска 6л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.