Ладна 0.5л x 12

240denars

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

1 пакет 12 x 0.5l
Category: Tag:

Description

Квалитетот и безбедноста на Ladna сe под постојан стручен надзор од страна на погонската лабораторија, а редовно се контролираат и од страна на Институтот за јавно здравје на Република Северна Македонија.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ладна 0.5л x 12”

Your email address will not be published.