Сталажа За Галони

4,500ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Нема на залиха

Опис

  • Метална конструкција
  • Димензии: 1200 x 510 x 370
  • Тежина: 5кг
  • Боја: Сина

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Сталажа За Галони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.