Корпа За Отпадни Чаши

850ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Опис

  • Пластична конструкција
  • Димензии: 410мм
  • Тежина: 450гр
  • Боја: Бела / Црна

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Корпа За Отпадни Чаши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.