Попуст

Апарат за топла/ладна вода, Модел РФХ

12,449ден

со секој купен диспензер гратис 5x10l Горска вода

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Нема на залиха

Опис

 • Компресорски уред
 • Димензии: 990 х 310 х 330 мм
 • Тежина: 15кг
 • Боја: бела
 • Напон: 220В / 50 / 60 Хз
 • Топла вода: 90°С, 7Л на час
 • Ладна вода: 5-10°С, 2,5Л на час
 • Ладилен медиум: P600А
 • Гаранција: 24 месеци на компресорот за наши коминтенти
 • Потекло: Полска – ЕУ
 • Гратис држач за чаши

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Апарат за топла/ладна вода, Модел РФХ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.