Попуст

Апарат за топла/ладна вода, Aqua Bar FRESH

9,990ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Плати на рати

Опис

-Компресорски уред
-Димензии: 320 х 285 х 915 мм
-Тежина: 14.5кг
-Боја: бела
-Напон: 220-240V /50/60Hz
-Топла вода: 85-95°С, 5Л на час
-Ладна вода: 7-10°С, 2.8Л на час
-Вода на собна температура (доколку прекинувачот за топла вода е исклучен)
-Ладилен медиум: R134A eco
-Гаранција: 12 месеци на компресорот

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Апарат за топла/ладна вода, Aqua Bar FRESH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.