Горска газирана 0.5л x 12

240ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

1 пакет 12 x 0.5l
Категорија Таг:

Опис

Горска газираната вода има неверојатен спој на меурчиња со балансиран состав за неверојатно освежување. Комбинацијата на минерали и минерални соли гарантираат благосостојба на вашите витални функции, психолошкото и физичкото здравје.

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Горска газирана 0.5л x 12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.