Горска газирана 0.5л x 12

240denars

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

1 пакет 12 x 0.5l
Category: Tag:

Description

Горска газираната вода има неверојатен спој на меурчиња со балансиран состав за неверојатно освежување. Комбинацијата на минерали и минерални соли гарантираат благосостојба на вашите витални функции, психолошкото и физичкото здравје.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горска газирана 0.5л x 12”

Your email address will not be published.