Попуст

Апарат за топла/ладна вода Компресор – Модел YLRS-D

10,490ден

со секој купен диспензер гратис 5x10l Горска вода

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Нема на залиха

Опис

-Компресорски уред
-Димензии: 270 х 300 х 840 мм
-Тежина: 11кг
-Боја: Црна-сива
-Напон: 220V / 50 / 60 Hz
-Топла вода: 80-90°С, 5Л на час
-Ладна вода: 6-10°С, 2Л на час
-Ладилен медиум: P134а ецо
-Гаранција: 12 месеци на компресорот

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Апарат за топла/ладна вода Компресор – Модел YLRS-D”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.