Попуст

Апарат за топла/ладна вода, Aqua Bar ECO

10,990ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Плати на рати

Опис

-Компресорски уред
-Димензии: 330 х 320 х 960 мм
-Тежина: 14.5кг
-Боја: сива
-Топла вода: 85-95°С, 5Л на час
-Ладна вода: 5-10°С, 2,8Л на час
-Вода на собна температура(доколку прекинувачот за топла вода е исклучен)
-ЕCO MODE- Програм за заштеда на ел.енергија
-УВ ЛЕД светлина
-ЛЕД дисплеј
-Простор за складирање
-Ладилен медиум: R134a eco
-Гаранција: 12 месеци на компресорот

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Апарат за топла/ладна вода, Aqua Bar ECO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.