Горска газирана 1.5л x 6

162ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Нема на залиха

Категорија Таг:

Опис

Горска газираната вода има неверојатен спој на меурчиња со балансиран состав за неверојатно освежување. Комбинацијата на минерали и минерални соли гарантираат благосостојба на вашите витални функции, психолошкото и физичкото здравје.

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Горска газирана 1.5л x 6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.