Горска 1.5л x 6

162ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Нема на залиха

Категорија Таг:

Опис

За правилен хидратен баланс во текот на денот и ноќта, каде и да сте, негазираната вода Горска е вистинскиот избор. Природната идеална избалансираност на минерали, соли, олигоелементи и нискиот процент на натриум ви овозможуваат секојдневна консумација на Горска во неограничени количини.

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Горска 1.5л x 6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.