Апарат за топла/ладна вода, Модел ХЦ88Л

12,500ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари.

Нема на залиха

Категорија

Опис

  • Компресорски уред
  • Димензии: 340 х 330 х 990 мм
  • Тежина: 15кг
  • Боја: Бела
  • Напон: 220В / 50 / 60 Хз
  • Топла вода: 85-95°С, 5Л на час
  • Ладна вода: 5-10°С, 2Л на час
  • Ладилен медиум: R134а ецо
  • Гаранција: 60 месеци на компресорот

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Апарат за топла/ладна вода, Модел ХЦ88Л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.