Попуст

Апарат за топла/ладна вода, Модел АКВАРИУС

11,999ден

со секој купен диспензер гратис 1x10l Горска вода

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Нема на залиха

Категорија

Опис

  • Компресорски уред
  • Димензии: 990 х 310 х 330 мм
  • Тежина: 15кг
  • Боја: бела
  • Напон: 220В / 50 / 60 Хз
  • Топла 90°С, 7Л на час
  • Ладна вода: 5-10°С, 2,5Л на час
  • Ладилен медиум: P600А
  • Гаранција: 24 месеци на компресорот за наши коминтенти
  • Потекло: Полска – ЕУ

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Апарат за топла/ладна вода, Модел АКВАРИУС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.