Ладна 19л

240ден740ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)
Поликарбонат

Исчисти
SKU: Ладна-1 Категорија Таг:

Опис

Квалитетот и безбедноста на Ladna сe под постојан стручен надзор од страна на погонската лабораторија, а редовно се контролираат и од страна на Институтот за јавно здравје на Република Северна Македонија.

Дополнителни информации

Објаснување

Доколку имате повратна амбалажа се плаќа само водата, а доколку немате се доплаќа 500 денари кои се повратни кога ќе ја вратите вашата стара повратна амбалажа.

Апарат за вода

Доколку немате апарат за вода контактирајте не на info@aquabar.com.mk

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Ладна 19л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.