Апарат за топла/ладна вода Електричен – Модел YLR 0.4

4,900ден

со секој купен диспензер гратис 1x10l Природна изворска вода

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)

Плати на рати

Нема на залиха

Опис

-Електронски уред
-Димензии: 290 х 280 х 380 мм
-Тежина: 5кг
-Боја: Бела-црна
-Напон: 220V / 50 / 60 Hz
-Топла вода: 80-90°С, 5Л на час
-Ладна вода: 10-15°С, 0,5Л на час
-Гаранција: 6 месеци

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Апарат за топла/ладна вода Електричен – Модел YLR 0.4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.