Акватика 19л

220ден720ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)
Поликарбонат

Clear
SKU: Акватика Category:

Description

Процесот на полнење на Акватика е во висококвалитетна еко Поликарбонат амбалажа од 19литри и се одвива во високохигиенски услови и целосна ултравиолетова стерилизација во согласност со светските правила на производство.
“Водата е живот, но квалитетната вода значи здравје.”

Additional information

Објаснување

Доколку имате повратна амбалажа се плаќа само водата, а доколку немате се доплаќа 500 денари кои се повратни кога ќе ја вратите вашата стара повратна амбалажа.

Апарат за вода

Доколку немате апарат за вода контактирајте не на info@aquabar.com.mk

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Акватика 19л”

Your email address will not be published.