Апарат за топла/ладна вода,Модел ФХЦ-6000

14,500ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари.

Нема на залиха

Категорија

Опис

  • Компресорски уред
  • Димензии: 320 х 320 х 945 мм
  • Тежина: 17кг
  • Боја: Бела
  • Напон: 220-240 V / 50 / 60 Hz
  • Топла вода резервоар: 80-90°С, 2Л
  • Ладна вода резервоар: 4-12°С, 3.4 Л
  • Вода на собна температура (доколку прекинувачот за топла вода е исклучен)
  • Ладилен медиум: R134а ецо
  • Гаранција: 60 месеци на компресорот

Критики

Сеуште нема критики.

Биди првиот да напишеш критика за “Апарат за топла/ладна вода,Модел ФХЦ-6000”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.