Gorska 19l

240ден740ден

Цената е со вклучено ДДВ.
Доставата е бесплатна до вашата адреса за нарачки над 999денари. (Достава само на територија на град Скопје)
Поликарбонат

Clear
SKU: Gorska Categories: , Tag:

Description

За правилен хидратен баланс во текот на денот и ноќта, каде и да сте, негазираната вода Горска е вистинскиот избор. Природната идеална избалансираност на минерали, соли, олигоелементи и нискиот процент на натриум ви овозможуваат секојдневна консумација на Горска во неограничени количини.

Additional information

Објаснување

Доколку имате повратна амбалажа се плаќа само водата, а доколку немате се доплаќа 500 денари кои се повратни кога ќе ја вратите вашата стара повратна амбалажа.

Апарат за вода

Доколку немате апарат за вода контактирајте не на info@aquabar.com.mk

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горска 19л”

Your email address will not be published.